Eclectia Akrilik Yapıştırıcı

Eclectia Akrilik Yapıştırıcı, Isı, Ses, Keçe, Stropiyer Levhaları Vb. Ürünlerin Yeni Nesil Kontakt Akrilik Yapıştırıcısıdır.


Eclectia Akrilik Yapıştırıcı

 

Isı, Ses, Keçe, Stropiyer Levhaları Vb. Ürünlerin Kontakt Akrilik Yapıştırıcısı

 

Ürün Özellikleri Tanıtımı

Ses, ısı, keçe, stropiyer vb. gibi… Levhaların farklı yüzeylere kontak yapışmasını sağlayan su bazlı, özel polimer esaslı, alev almaz, tek komponent bir yapıştırıcıdır. Değişik iklim koşullarına son derece dayanıklı, yapısal olarak esnek, plastifiyan içermeyen, elastomerik bir yapıştırıcıdır.

Uygulama Alanları

Her tür beton, ahşap, metal, OSB, betopan, , alçıpan, seramik, doğal taş, cam mozaik, mermer vb. yüzeylere; ses yalıtım plakaları, ısı yalıtım plakaları ve ısı yalıtım köpükleri geotekstil keçe vb. gibi ürünlerin çok güçlü yapışmasını sağlar.

Uygulama Talimatı

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Uygulama öncesi mutlaka yatay ve dikey yüzeyler açık alan kalmamak üzere “İsofix yalıtım astarı” ile astarlanmalıdır. Sonra en az 2 saat kurumaya bırakılmalıdır. Yapıştırma malzemesi yapılacak yüzeye rulo veya fırça yardımı ile “Eclectia Isı, Ses, Keçe Plakaları Yapıştırıcı sürülmelidir.

Sürme işlemi tamamlandıktan sonra ısı veya ses yalıtım levhaları yâda köpüğü el ve mala yardımı ile bastırılarak yapıştırılmalıdır. Yapışma tamamlandıktan sonra bir rulo, mala veya mastar yardımı ile üzerine iyice bastırılarak havası alınmalıdır. 24 saat boyunca yapışması tamamlanmış yüzeye dokunulmamalıdır.

Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saatir.+5 C ile + 35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.

Sarfiyat/ Tüketim

0,3 – 1 Kg/m² Uygulama esası ile 1 mm kalınlık için verilmiştir. Rulo ile uygulanır. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

Kuruma Süresi

Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. Bu değerler  20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir

Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır.

Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam  koşullarına göre değişebilir.

Saklama /Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

Ambalaj Şekli   

20 kg  - 5 kg  -1 kg pe kovalarda

Renk

Standart Açık mavi; Beyaz, ( istenilen renklerde üretilebilir)

Ürün Değişimi Ve İade Koşulları

Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı, imza atılmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Kuryelerin ürüne baktırmak istememeleri durumunda ürünü hiç teslim almadan iade ediniz. Kontrol etmeksizin imzalayıp teslim aldığınız ürünlerde kargo veya gönderici firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Sadece hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

Eclectia Akrilik Yapıştırıcı


n11

hepsiburada

gittigidiyor

epttavm