Eclectia İsohold Çok Amaçlı Üniversal Yapıştırıcı

Ağır Yük Taşıyabilme Özelikli Kullanıma Hazır Akrilik Polimer Yapıştırıcıdır.


Eclectia İsohold Çok Amaçlı Üniversal Yapıştırıcı

 

Eps Köpük/Yalı Baskı, Söve, Mermer; Seramik Vb. Ürünler İçin Kullanılan; Ağır Yük Taşıya Bilme Özellikli Kullanıma Hazır Akrilik Polimer Yapıştırıcıdır.

 

Ürün Özellikleri Ve Tanıtımı 

Neopar/eps plakalarının, söve, köpük, taş, kat silmesi, denizlik, mermer, vitrifiye malzemelerinin veya metal, giydirme elemanlarının, yüzeye yapıştırılması için üretilmiş bir üründür. Farklı materyallerin; beton, gaz, metal, ahşap, sıva vb. yüzeylere dübel, cıvata gibi aparatlara gerek olmaksızın montajını sağlayan yüksek yapışma özelliğine sahip çimento, kum içermeyen, sıcağa ve soğuğa dayanımlı, kırılganlık özelliği olmayan, çekme yapışma mukavemeti yüksek (1N/ mm2 olan) elyaf katkılı, üstün özellikli çok amaçlı kullanılabilen pratik yapıştırıcıdır.

Uygulama Alanları                                                                          Her türlü beton, ahşap, metal, gaz beton, alçıpan, betopan, seramik, suni ve doğal taş, cam mozaik ve mermer yüzeylerde yapıştırma ve montaj amacı ile kullanılır.

Uygulama Talimatı   

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmelidir. 

Çok amaçlı bir yapıştırıcı olduğundan tek yüzeye yapıştırılacak parçalar için yapıştırıcı sürülmeli baskı yapacak şekilde birleştirilmelidir.

Polistren plakaların eps gibi ürünlerin yapıştırılmasında noktalama veya öbekleşme sistemi yapılarak darbe uygulamadan yüzeye yapıştırılır.

Uygulama yapılacak metal yüzeylerin temiz ve yağsız olması gerekmektedir.

Yüzeyi kaplı ağır sövelerin montajında yapıştırma sıvası yüzeye noktalama şeklinde uygulanır. Ancak ağırlıktan dolayı aşağıya kayma olmasını engellemek için 20ºC'de 10 dakika beklendikten sonra yapıştırma işlemi gerçekleşir. Sıcaklığın artması ile bekleme süresi kısalır, azalması ile artar. Tatbikat uzunlukları tercihe bağlı olarak çelik perdah malası kullanılır. Tatbikat sonrası aletlerin temizliğinde su kullanılır, çıkmayan kısımlar tiner ile temizlenir.

Sarfiyat/ Tüketim

1 m2'de eps plakaları için 0.20 - 0.75 kg/m2 sarfiyatı vardır. Kullanım alanını çok geniş olduğundan sarfiyat değişiklik gösterir, kullanım öbek, sıvamaya göre değişiklik gösterir

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır

Kuruma Süresi

20 ºC' de uygulama 2 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile +35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.

Saklama /Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

Ambalaj Şekli   

18 kg  - 3,5 kg - 1 kg pe kovalarda

Renk

Standart beyaz, ( istenilen renklerde üretilebilmektedir)

Ürün Değişimi Ve İade Koşulları

Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı, imza atılmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Kuryelerin ürüne baktırmak istememeleri durumunda ürünü hiç teslim almadan iade ediniz. Kontrol etmeksizin imzalayıp teslim aldığınız ürünlerde kargo veya gönderici firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Sadece hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

Eclectia İsohold Çok Amaçlı Üniversal Yapıştırıcı


n11

hepsiburada

gittigidiyor

epttavm