Eclectia İsopür Brüt Beton Astarı

Quasrlı Yüzey Oluşturan ve Pürüzlendirici Astar Özelliğiyle, Yeni Nesil Teknolojilere Sahip Yalıtım Ürünüdür.


Eclectia İsopür Brüt Beton Astarı

Quasrlı Yüzey Oluşturan, Pürüzlendirici Astar

 

Ürün Özellikleri Tanıtımı 

Akrilik polimer esaslı, tek bileşenli, brüt beton yüzeyler için;  çimento veya alçı esaslı sıvaların uygulanmasından önce yüzeyin aderansını ve çalışma süresini arttıran quartz taneli sıva astarıdır. Su bazlıdır, kokusuzdur, iç mekânlarda güvenle kullanılır.

Uygulama Alanları

İç ve dış mekânlarda, yatay ve düşey uygulamalarda, brüt beton yüzeylerde çimento veya alçı esaslı sıva harçlarının öncesinde aderans arttırıcı astar olarak, tavan sıvaları öncesinde aderans arttırıcı astar olarak, aderans arttırmak için kullanılır. Alçı, kireç ve çimento esaslı harçların altında aderans artırıcı olarak kullanılır.

Uygulama Talimatı

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Ürün kap ömrü içerisinde kullanılmalıdır. Uygulama esnasında kap ömrünü doldurmuş ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır.

İsopür Bürüt Beton Astarı bir mikser yardımıyla 3-4 dk. karıştırıldıktan sonra yüzeye iki kat halinde fırça ile uygulama yapılır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. +5 C ile + 35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.

Sarfiyat/ Tüketim

150 - 250 g/m2 (uygulama yüzeyinin emiciliğine ve pürüzlülüğüne bağlı olarak değişir.); Uygulama esası ile m2’de 0.2 mm  -0.4 mm rulo ile uygulanır. Çalışma esnasında Quartz agreganın dibe çökmemesi için belirli aralıklarla ürünü karıştırınız. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

Kuruma Süresi

Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. Bu değerler  20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir

Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır.

Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam  koşullarına göre değişebilir.

Saklama /Depolama Şartları

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 12 aydır.

Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

Ambalaj Şekli   

12 kg  - 5 kg pe kovalarda

Renk

Standart, açık kırmızı 

Ürün Değişimi Ve İade Koşulları:

Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı, imza atılmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Kuryelerin ürüne baktırmak istememeleri durumunda ürünü hiç teslim almadan iade ediniz. Kontrol etmeksizin imzalayıp teslim aldığınız ürünlerde kargo veya gönderici firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Sadece hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

Eclectia İsopür Brüt Beton Astarı


n11

hepsiburada

gittigidiyor

epttavm