Eclectia - İsospring 1/7 Binder Konsantre Astar

Eclectia Binder, Su Bazlı Akrilik Emülsiyon Esaslı Konsantre ve Yeni Nesil Teknolojilerle Üretilmiş Sınıfının Tercih Edilen Yalıtım Astarıdır.


Yalıtımda Yeni Nesil Teknolojiler, Kalıcı Çözümler

Eclectia İsospring 1/7 Binder Konsantre Astar

Su Bazlı Akrilik Emülsiyon Esaslı Konsantre Astar 


Ürün Özellikleri Tanıtımı 

Akrilik co-polymer esaslı, su bazlı tek komponentlı, şeffaf, iç ve dış cephe yüzeylerde kullanıma uygun, , çok fonksiyonelli konsantre astardır. Her türlü mineral kökenli ve gözenekli alt yapının dokusunu derinlemesine etki eder ve sürüldüğü yüzeye nüfuz edip donatıyı sağlamlaştırır. Yüzeydeki kumlanma veya tebeşirlenmeyi yok eder, uygulandığı yüzeyi yağ, kir, toz, vb. maddelerden arındırır. Tozuyan, ufalanan mineral esaslı yüzeylerin sağlamlaşmasında kullanılır. Yüksek oranda bağlayıcı özelliği ve alkali dayanımına sahiptir, su geçirimsizdir. Ayrıca ham sıvaya ve alçı sıvalara uygulandığında boya sarfiyatını düşürür.

Uygulama Alanları

İlk defa boyanacak konvansiyonel sıvalı, alçı, saten alçı, alçıpan, mineral esaslı ham duvar yüzeylerde, rengini kaybetmiş kirlenmiş veya dekoratif amaçlı renk değişikliği yapılacak eski boyalı iç-dış cephe yüzeylerde astar olarak uygulanabilir.

Uygulama Talimatı  

Uygulanacak yüzey; toz, kir, yağ vb. kalıntılarından arındırılmalı, yüzey temiz ve kuru olmalıdır. Hacminin 7 misli su ile inceltilerek fırça veya rulo ile yüzeye tek kat halinde emdirilerek tatbik edilir ve uygulanır. Minimum 4 saat kuruma süresi beklendikten sonra üzerine boya uygulamasına geçilir. Sağlıklı bir zemin elde etmenize yardımcı olur. Uygulama yapılacak alanlar +5 C – +30 C arası sıcaklıklarda olmalıdır. Kullanılmadan önce karıştırılmalıdır.

Sarfiyat/ Tüketim

Yüzeyin emiciliğine göre değişken olmakla birlikte beton ve sıva yüzeylerde yaklaşık 1 m2 tek Katta takriben 0,15 - 0,300 kg/m2 sarfiyatı vardır. Fırça ve rulo ile uygulanır.

Hacminin 7 misli su ile inceltilerek kullanılmalıdır. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır. 

Kuruma Süresi

Dokunma kuruma süresi 4 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir ortam  koşullarına göre değişebilir.

Saklama /Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayarak depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 12 aydır.

Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

Ambalaj Şekli   

15 kg  - 2,5 kg  -1 kg pe kovalarda

Renk

Şeffaf

Ürün Değişimi Ve İade Koşulları:

Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı, imza atılmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Kuryelerin ürüne baktırmak istememeleri durumunda ürünü hiç teslim almadan iade ediniz. Kontrol etmeksizin imzalayıp teslim aldığınız ürünlerde kargo veya gönderici firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Sadece hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

 

 

Eclectia - İsospring 1/7 Binder Konsantre Astar


n11

hepsiburada

gittigidiyor

epttavm