Eclectia İsoroof Likit Çatı Son Kat Kırmızı-Yeşil

Her Türlü Çatı Kaplama Sistemlerine Uyum Sağlayabilen ve Onarma Özelliğiyle Yeni Nesil Üretim Teknolojileriyle Tercih Edilen % 100 Su Yalıtımı Ürünüdür.


İsoroof Likit Çatı, Teras Son Kat Kırmızı

Yalıtımda Yeni Teknolojiler, Kalıcı Çözümler

Her Türlü Çatı Teras Kaplama Sistemlerine Uyum Sağlayabilen Ve Onaran Özelliğiyle Yeni Nesil Üretim Teknolojileriyle Tercih Edilen %100 Su Yalıtım Ürünüdür.

Her Türlü Çatı Kaplama Sistemlerine Uyum Sağlaya Bilen Onaran  % 100 Su Yalıtımı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI 

Suya maruz kalan zeminler için tixotropik kuruluğunda elastik yüzde yüz su geçirimsiz, değişim iklim koşullarına son derece dayanıklı yapısal olarak esnek içermeyen elastomerik her tür çatıda, çatı sistemlerinde ve teraslarda kullanılan su yalıtım ürünüdür. Yapısı su geçirimsiz fakat su buharı geçirgen yapıda olup bu sayede altında yaşam alanları bulunan çatı, teras ve balkon gibi alanların su yalıtımı için ideal bir malzemedir. UV ışınlarına dayanımı son derece yüksektir. Yüzeyde bakteri oluşmasına engeldir. Aleve maruz kaldığında, alevi yaymadan kendiliğinden söner, bu özelliği sayesinde fire retardant coating tanımlamasına uyar.

UYGULAMA ALANLARI

Beton çatılar, karo çatılar, metal çatılar,  trapez saç, oluklu-oluksuz çatı kaplama levhalarında, mobil ev çatıları, çakıl çatılar, teras çatılar, shingle çatılar, bitüm ve galvaniz metalden imal edilmiş çatılar, vb. gibi tüm çatılarda su yalıtım amaçlı kullanılır.

Sistem olarak; isoroof yeni nesil ek yersiz membran sıvasının 2 kat uygulanmış yüzeylerine astar uygulaması yapılmadan tamamlayıcı sistemi olarak da son kat uygulamada kullanılır.

UYGULAMA TALİMATI  

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Bağlantı yerleri, etekler ve çatı sızma yerleri yama yapılmalı ve zarar görmüş ya da sızdıran çatı malzemelerinde gerekli tamirat yâda değişiklikler yapılmalıdır. Uygulama öncesi mutlaka yatay ve dikey yüzeyler açık alan kalmamak üzere “isofix yalıtım astarı” ile astarlanmalıdır, sonra en az 2 saat kurumaya bırakılmalıdır. Astarlama işlemi sonrası; “isoroof likit çatı teras son kat ” kullanıma hazırdır. İnceltmeden kullanınız. Minimum iki kat tavsiye edilir. Her katın bir önceki kata çapraz şekilde uygulanması tavsiye edilir. Desen istenmeyen uygulamalarında epoksi rulo ile uygulama yapılır. Uygulamalarda İlk kat kuruduktan sonra ikinci kat uygulama yapılmalıdır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saatir.+10 C ile +35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.

SARFİYAT/ TÜKETİM

1 kg/m² de (en az 1mm & 1,5 mm kalınlıkta olmalıdır) . Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürünün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

20 ºC' de uygulama 2 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile +35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.

SAKLAMA /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

AMBALAJ ŞEKLİ   

18 kg  - 5 kg pe kovalarda

RENK

UV dayanımlı Kırmızı, yeşil  ( istenilen renklerde üretilebilmektedir)

 

Eclectia İsoroof Likit Çatı Son Kat Kırmızı-Yeşil


Tekzen

n11

hepsiburada

gittigidiyor

trendyol

epttavm