Firma Profili

Eclectia Isı ve Su Yalıtımı olarak alanının en profesyonel ve teknolojik cihazları ile hem iç pazarda, hem de dış pazarda sizlere hizmet vermekteyiz.


ECLECTIA DIŞ TİCARET A.Ş. 2008 yılında kurularak ısı, su yalıtımı ve zemin kaplama (epoksi) ürünlerinin üretimine başlamıştır. Isı ve su yalıtımı sektöründe yeni teknolojiler kalıcı çözümleri Türkiye pazarına sunmayı hedefleyen firmamız, inovatif vizyonuyla, yeni nesil üretim teknolojileri kullanılarak yüzde yüz otomasyon sistemleriyle üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Isı ve su yalıtım alanında portföy oluşturmak ve genişletebilmek, ürün tanıtımı ve uygulamaları kapsamında, satış planlaması yapmak ve sonuçlandırmak, ilgili bayiler ve departmanlar ile ortak çalışmalar düzenlemek, yenilikte lider ve kalıcı olmak için her yıl yatırımlarına devam etmektedir.

ECLECTIA DIŞ TİCARET A.Ş. markasının gücü ve geniş ürün yelpazesi ile hem iç pazarda, hem de dış pazarda aranılan bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. ISO:9001, ISO:14001 ve ISO:18001 kalite güvence ve yönetim sertifikalarına sahip olan şirketimiz kaliteyi bir standart olarak benimsemiş ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çıtayı daha da yukarı çekmeyi kendisine felsefe edinmiştir.

Yeni nesil profesyonel ve teknolojik cihazlarının kullanıldığı laboratuvarımızda, deneyimli ve akademik personelimiz tarafından, üretim işleminin her aşaması, sürekli kontrol altında tutularak test ve ölçüm işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Analiz cihazlarımızın kalibrasyonları ve bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Ham maddeler, üretim aşamasından önce numune alınarak kontrol edilmekte ve üretim kalitesinin en üst düzeyde tutulması sağlanmaktadır. Üretim aşamasında her 5 dk’da bir numune alınarak tüm ürünlerin en doğru ve en hassas şekilde üretilmesi sağlanmaktadır.

ECLECTIA DIŞ TİCARET A.Ş.  Kalite Prensibi, ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerine sunmaktır.

Sürekli gelişme ve iyileştirme şirket kültürümüz olup; Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdir

Çevreyi korumak için teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak, çevre dostu ürünlerimizle her zaman çevreye saygılı, çevreyi koruyucu ve çevre güzelliğini sağlayıcı olmayı sürdüreceğiz Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanı sıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Yenilikçi, Avrupa standartlarında, üstün kalitede üretimin yanı sıra çevreyi korumayı da işimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyoruz.

Bugüne kadar çevre dostu ürünlerimizde her zaman çevreye saygılı, çevreyi koruyucu ve çevre güzelliğini sağlayıcı olduğumuz gibi bundan sonrada ürün ve hizmetlerimizde çevreci özelliğimizi sürdürmek,

Yürürlükteki çevreyle ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanı sıra sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlamak,

Çevreyi kirletmemeyi hedefleyerek, çevrenin bozulmasına neden olan unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek, resmi makamlar, ilgili kuruluşlar ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde çevre standartlarımızı yükseltmeye çalışmak temel ilkemizdir. Firmamız izolasyon ve dış cephe yalıtımı konusunda uzmanlaşarak sayısız dış cephe kaplama ve mantolama uygulaması gerçekleştirmiştir.

Çevre politikamız kamuoyunun bilgisine açık olup çevreyi korumak ve geliştirmek ECLECTIA DIŞ TİCARET A.Ş. olarak tüm çalışanlarımızın görevidir.