Eclectia İsospring Küfe Ve Neme Son

Küf Ve Nem Oluşumuna Karşı Dirençli, Akrilik Kokusuz ve Yeni Nesil Teknolojilerle Üretilen Tavan ve Duvar Yalıtım Malzemesi Olarak Yüksek Talep Gören Ürünümüzdür.


Yalıtımda Yeni Nesil Teknolojiler, Kalıcı Çözümler

Eclectia İsospring Küfe Ve Neme Son

Küf Ve Nem Oluşumuna Karşı Dirençli, Akrilik Kokusuz Tavan ve Duvar Yalıtım Malzemesi

Ürün Özellikleri Tanıtımı 

Küf mantarı nemli ve soğuk duvarlarda kolayca oluşmakta ve siyah veya koyu sarı lekeler halinde görülmektedir. Özellikle sağlık sorunlarına yol açması sebebi ile süratle kalıcı olarak giderilmesi gereklidir. İsospring Küf Ve Nem Önleyici; küf ve nem oluşumuna karşı dirençli, özel formülasyona sahip iç cephe yalıtım malzemesidir. Duvar ve tavan uygulamalarında kullanıma uygundur. Yüksek örtücülüğe sahip, silinebilir özellikte, yüksek nitelikli ve kullanıma hazır su yalıtımıdır. Beyaz renkli olarak üretilmektedir. Mevcut duvar boyası ile uyum sağlayabilmesi için üzerine istenilen boya uygulaması yapılabilir. 

Uygulama Alanları

Binanın tüm duvar ve tavanlarında küf oluşumuna karşı dirençli boya olarak kullanılır. Özellikle kapalı havuz, buhar odası, hamam gibi sürekli nemli olan alanlarda tavan ve duvar boyası olarak tercih edilmelidir. Garaj, bodrum gibi toprak altında kalan odaların duvar ve tavanlarında kullanıma uygundur. Beton ve demir donatılarını korozyonu önleyerek korur.

Uygulama Talimatı                                                                            
Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir.
Uygulama rulo ile 2 kat halinde yapılır. Eğer beyaz dışında bir renk elde edilmek isteniyorsa üstüne istenilen renkte su bazlı boya yapılır. Uygulama ince katlar halinde yapılmalıdır (kalın uygulama yapılması durumda çatlama oluşabilir). Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. +5 C ile + 35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.

Sarfiyat/ Tüketim

0.250 – 0.500 kg / m2 1 mm kalınlık için; Çift kat uygulama esası ile rulo ile uygulanır. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

Kuruma Süresi

Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. Bu değerler  20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir

Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır.

Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam  koşullarına göre değişebilir.

Saklama /Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır. 

Ambalaj Şekli   

3,5 kg  - 1 kg pe kovalarda

RENK

Standart Beyaz

Ürün Değişimi Ve İade Koşulları:

Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı, imza atılmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Kuryelerin ürüne baktırmak istememeleri durumunda ürünü hiç teslim almadan iade ediniz. Kontrol etmeksizin imzalayıp teslim aldığınız ürünlerde kargo veya gönderici firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Sadece hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

 

Eclectia İsospring Küfe Ve Neme Son


Tekzen

Koçtaş

n11

hepsiburada

gittigidiyor

epttavm