İsobond Akrilik Mastik

İsobond Akrilik Mastik; tek komponentli, akrilik bazlı üstün yapışma gücüne sahip, boyanabilen derz dolgu ve izolasyon dolgu macunudur.


 YENİ TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER

İSOBOND AKRİLİK MASTİK

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI 

İsobond Akrilik Mastik; tek komponentli, akrilik bazlı üstün yapışma gücüne sahip, boyanabilen derz dolgu ve izolasyon dolgu macunudur.

Solvent içermez, kokusuzdur. Anti bakteriyel özelliği sayesinde sararma ve kararma yapmaz, kuruduktan sonra uzun süre elastikiyetini korur çatlama yapmaz. Kürlendikten sonra boyanabilme özelliğine sahiptir, tabanca ile kolay uygulanabilir, kuruduktan sonra su geçirmez bir tabaka oluşturur, yüzeyinde yağ içermez. Dolgu yapılan yüzeyi etkilemez. Alüminyum, ahşap ve PVC çerçeve ve pencerelerde, su, rüzgâr ve neme dayanıklıdır. Uygulanması ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

UYGULAMA ALANLARI

Her türlü doğramanın, pencere, kapı ve duvarların birleşim yerlerinde, sıva, denizlik ve diğer yapı malzemelerinin birleşimlerinde, eternit ve alüminyum çatı ve cephe plakalarının ve her türlü ahşap, beton, tuğla vb. inşaat malzemelerinin az ve orta hareketli birleşim yerlerinde, duvar ve tavanlardaki çatlakların doldurulmasında, PVC, demir ve alüminyum doğramaların montajında, ayrıca çatlaklara karşı boya öncesi kullanılır.

UYGULAMA TALİMATI                                                                            
Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmelidir. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır.

SARFİYAT/ TÜKETİM

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

Dokunma kuruma süresi 4 saattir. Bu değerler  20 °C 1 mm kalınlık için verilmiştir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 °C arasında olmalıdır. Tam kuruma ortam  koşullarına göre değişebilir.

RAF ÖMRÜ /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +25 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 16 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz.

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

AMBALAJ ŞEKLİ   

310 ml ( 500 gr  ) plastik kartuşlarda x 25’li koli

RENK                                                                                                                                                             Beyaz, isteğe göre farklı renklerde yapılabilir.

 

İsobond Akrilik Mastik


Tekzen

n11

hepsiburada

gittigidiyor

trendyol

epttavm