İsobond Akvaryum Silikonu

İsobond Akvaryum Silikonu; Tek komponentli yüksek kaliteli, elastik, kolay uygulanabilen, asetoksi bazlı, akvaryum için özel dizayn edilmiş bir silikondur.


SİLİKONDA  YENİ  TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER

İSOBOND AKVARYUM SİLİKON

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI 

İsobond Akvaryum Silikonu; Tek komponentli yüksek kaliteli, elastik, kolay uygulanabilen, asetoksi bazlı, akvaryum için özel dizayn edilmiş bir silikondur. Çatlamaz, çekme yapmaz, UV ışınlarına dayanıklıdır, rengi bozulmaz, hızlı kurur çok iyi yapışır.                                  

Kürlendikten sonra elastikiyetini korur. Su içerisinde devamlı sızdırmazlık sağlar. Yüksek ve düşük ısı mukavemetine sahiptir. %100 Silikon polimerdir. Fungisit ve solvent içermediğinden balıklara ve diğer canlılara zarar vermez.

 

UYGULAMA ALANLARI

Her tür Akvaryum imalatlarında ve akvaryumlarda yapıştırma, sızdırmazlık ve tamir işlerinde. Vitrinlerde, Cam yapıların montaj ve imalatında. Yüksek yapışma kabiliyeti ile genel amaçlı silikonun kullanıldığı her yerde.

 

UYGULAMA TALİMATI   
Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmelidir. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır.

SARFİYAT/ TÜKETİM

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

Dokunma kuruma süresi 2 saattir. Bu değerler  20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 °C arasında olmalıdır. Tam kuruma ortam  koşullarına göre değişebilir.

RAF ÖMRÜ /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +25 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 16 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz.

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır. Tipik asetik kokusu

 

AMBALAJ ŞEKLİ: 310 ml plastik kartuşlarda x 25’li koli

 

RENK: Şeffaf

İsobond Akvaryum Silikonu


Tekzen

n11

hepsiburada

gittigidiyor

trendyol

epttavm