İsobond Derz Dolgusu

İsobond kullanıma hazır derz dolgusu; modifiye akrilik copolimer bağlayıcı esaslı, küf ve mantar oluşumuna dirençli, esnek, çatlama ve çökme yapmayan, suya dayanıklı,


SERAMİK FAYANS VB ALANLARIN DERZLERİNDE YENİ TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER

                              İSOBOND KULLANIMA HAZIR DERZ DOLGUSU   

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI                              

 İsobond kullanıma hazır derz dolgusu; Modifiye akrilik copolimer bağlayıcı esaslı, küf ve mantar oluşumuna dirençli, esnek, çatlama ve çökme yapmayan, suya dayanıklı, iç ve dış mekan kullanıma uygun beyaz renkli kullanıma hazır derz dolgu malzemesidir. Hızlı kurur, çabuk ve kolay uygulanır. Eski derz dolgularının yenilenmesi için idealdir. Tüp ucu derz dolgusunun kusursuz ve pratik bir şekilde fayans derz aralarına yerleşmesini sağlar. Bu sayede kullanılan derz dolgu malzemesinin sarfiyatı önemli ölçüde azalır. Kuruduktan sonra derz aralarında su geçirmez tabaka bir tabaka oluşturur.

UYGULAMA ALANLARI

Özellikle tüm ebatlardaki seramik ve fayansların, cam mozaiklerin derz aralarının doldurulmasında ;  sıva, tuğla duvar, hafif yapı panosu, alçı, kartonpiyer, izole levhalar vb..gibi derz aralarını, küçük delik ve yarıkları doldurmak için kullanılır. Yüksek esnekliği sayesinde iç ve dış mekanlarda uygulanır.                                       

UYGULAMA  TALİMAT 

 İsobond kullanıma hazır derz dolgusu  kullanımı oldukça basit ve pratik bir üründür. Uygulama yapılacak olan bölgenin kuru, temiz ve yağdan arınmış olmasına dikkat edilmeli uygulama öncesi derz araları tutunmayı önleyecek kalıntılardan temizlenmelidir. Derz arası derinliği en fazla 10 mm olmalıdır, daha fazla derinlikte yapılan uygulamalarda derz çökme yapabilir, bu da yüzeyin kurumasından sonra ikinci bir derz uygulaması gerektirebilir. Uygulama işlemi bitince, zeminin kuruması için ortam ısısına bağlı olarak yaklaşık 1-2 saat bekleyiniz. İhtiyaç duyulursa uygulamadan 2 saat sonra işlem tekrarlanabilir. Taşan kısmı nemli bir sünger ile ortam sıcaklığına bağlı olarak ilk 30-60 dakika içerisinde temizleyiniz. Artan malzemenin tekrar kullanılabilmesi için, kapağı kapalı tutunuz..

SARFİYAT/TÜKETİM

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

Çalışma süresi 5 – 15 dakika olup üzerinde yürüyebilme süresi 4 saattir. Uygulamanın tamamen kuruyup suyla teması için 24-36 saat bekleyiniz. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 °C arasında olmalıdır.

RAF ÖMRÜ /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

SAĞLIK EMNİYET  Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

AMBALAJ ŞEKLİ  330gr Plastik tüp.  Koli içi âdeti  : 33

RENK   Beyaz ve özel üretim adete göre istenilen renklerde yapılabilir.                         

 İsobond Derz Dolgusu


Tekzen

Koçtaş

n11

gittigidiyor

trendyol

epttavm