İsobond Genel Amaçlı Silikon

İsobond Genel Amaçlı Silikon; 280 gr yüksek kalitede, elastik, tek bileşenli aksetoksi bazlı silikon malzemesidir.


SİLİKONDA YENİ TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER

İSOBOND GENEL AMAÇLI SİLİKON

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI 

İsobond Genel Amaçlı Silikon; 280 gr yüksek kalitede, elastik, tek bileşenli aksetoksi bazlı silikon malzemesidir. UV ışınlarına dayanıklıdır, kuruduktan sonra sürekli elastikiyetini muhafaza eder tamamen kuruduktan sonra koku yapmaz, gözeneksiz yüzeylere mükemmel yapışma ve sızdırmazlık sağlar, çatlamaz, sararma yapmaz, yaşlanma etkilerine dirençlidir. Deterjan, temizlik malzemesi ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Her mevsim uygulanabilir, yüksek ve düşük ısı mukavemeti vardır. En iyi sızdırmazlığı sağlar.

UYGULAMA ALANLARI                                                                                                                           

Genel yapıştırma uygulamalarında, banyo, mutfak derzlerinde ve diğer sıhhi tesisat uygulamalarında, kapı ve pencere aralıklarında cam yüzeylerde, cam takma ve montaj işlerinde, Alüminyum, ahşap ve PVC çerçeve ve pencerelerin montajlarında, elektrik malzemelerinin, priz ve anahtarlarının izolasyonunda, yalıtım ve dolgu amaçlı kullanılır.

UYGULAMATALİMATI   
Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmelidir. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır.

SARFİYAT/ TÜKETİM

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

Dokunma kuruma süresi 2 saattir. Bu değerler  20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma ortam  koşullarına göre değişebilir.

RAF ÖMRÜ /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +25 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 16 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz.

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır. Tipik asetik kokusu

AMBALAJ ŞEKLİ   

280 gr plastik kartuşlarda x 25’li koli

50 ml blister ambalajlarda x 48’li koli

RENK     Beyaz, Şeffaf

 

İsobond Genel Amaçlı Silikon


Tekzen

n11

hepsiburada

gittigidiyor

trendyol

epttavm