İsobond Poliüretan Montaj Köpüğü

Çok iyi doldurma kapasitesine ve mükemmel yapışma özelliğine sahiptir; hemen her türlü yüzeyde üstün yapışma sağlar.


MONTAJ KÖPÜĞÜNDE YENİ TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER

İSOBOND PU POLİÜRETAN MONTAJ KÖPÜĞÜ

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI 

İsobond Poliüretan Montaj Köpüğü, tek komponentli, kendiliğinden hava ile kürleşip genişleye bilen, kullanıma hazır, ozon tabakasına tamamen zararsız gazlar içeren poliüretan bazlı bir dolgu, köpük ve yalıtım malzemedir. Çok iyi doldurma kapasitesine ve mükemmel yapışma özelliğine sahiptir; hemen her türlü yüzeyde üstün yapışma sağlar (Teflon, PE ve PP hariç).Yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlar, sahiptir. Köpük aplikatör tabancası ile kullanım için bir plastik adaptör başlığı ile donatılmıştır, mükemmel montaj kapasitesi vardır .

 

UYGULAMA ALANLARI     

Kapı ve pencere kasalarının sabitleştirilmesinde, monte edilmesinde, açıklık ve boşlukların doldurulmasında, bütün çatı konstrüksiyonlarında dolgu olarak, dolgu, ses ve ısı izolasyon sistemlerinde kullanılır. Tahta, beton, kiremit, metal, alüminyum gibi birçok yapı malzemesine mükemmel yapışma sağlar. (polietilen, silikon ve teflon hariç) Kürleştikten sonra kesilebilir ve boyanabilir.

UYGULAMATALİMATI                                                                                                                                         En az 20 saniye boyunca kutuyu çalkalayın; adaptörü kapağa yerleştirin uygulama öncesinde bir su püskürtücü ile yüzeyleri nemlendirin,  durdurmak için aplikatör üzerindeki basıncı kaldırın, köpüğün yayılması için, boşluk ve delikleri %65 oranında doldurun, uygulama boyunca düzenli aralıklarla çalkalamayı tekrarlayın. Eğer tabakalarla çalışmak zorundaysanız, her tabakadan sonra nemlendirme işlemini tekrar ediniz. Taze köpük aseton kullanılarak temizlenebilir. Sertleşen köpük sadece mekanik olarak temizlenebilir.)

SARFİYAT/ TÜKETİM

Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

Dokunma kuruma süresi 2 saattir. Bu değerler  20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma ortam  koşullarına göre değişebilir.

RAF ÖMRÜ /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +25 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 12 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz.

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

AMBALAJ ŞEKLİ   

 750 ml – 640 gr x 16’lı koli

RENK  : Sarı

İsobond Poliüretan Montaj Köpüğü


Tekzen

n11

hepsiburada

gittigidiyor

trendyol

epttavm