İsobond Tamir Macunu

Yeni Teknolojiler, Kalıcı Çözümler İsobond Hazır Tamir Ve Dolgu Macunu Kullanıma Hazır Akrilik, Elastik Hazır Tamir Ve Dolgu Macunu Yeni Nesil Teknolojilerle Üretilmiştir.


YENİ TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER İSOBOND HAZIR TAMİR ve DOLGU MACUNU KULLANIMA HAZIR AKRİLİK, ELASTİK HAZIR TAMİR ve DOLGU MACUNU

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI

Hazır Tamir Dolgusu; Modifiye akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, esnek yapıda, iç ve dış mekânlarda kullanıma hazır, duvar ve zemindeki, çatlak, delik ve pürüzleri kapatmak üzere hazırlanmış kullanıma hazır dolgu ve yüzey düzeltme macunudur. Sıva, mineral esaslı yüzeylerdeki çatlak ve deliklerin tamirinde herhangi bir aparat olmaksızın birleştirme yüksek yapışma özelliğine sahip genel amaçlı tamir harcı olarak kullanılır. Elde edilen yüzey düzgün ve mattır.  Üzeri zımpara yapılabilir, boyanabilir. Uzun ömürlüdür. Yanıcı değildir. Kolay sürülür, çabuk kurur. Tam kuruma sonrası neme ve suya karşı dayanıklıdır. Çatlama ve çökme yapmaz.

UYGULAMA ALANLARI

İsobond elastik tamir harcı, her tür beton yüzeyde, duvar veya zemin alçı levha, sıva, tuğla, gaz söve, yalı baskı, , granit, mermer gibi mineral esaslı yüzeylerdeki çatlak ve deliklerin yüzeylerinde, söve, kat silmeleri, yalı baskı vb. gibi ürünlerin birleşme yerlerinde tamir harcı olarak kullanılır.

UYGULAMA TALİMATI 

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmelidir. Kullanıma hazır olan “isobond elastik tamir harcı“ mevcut hazırlanan satıha doldurulur. Doldurulduktan sonra yüzey düzeltilebilir.5mm’- 10 mm den fazla tek seferde uygulanmamalıdır. Tamir macununu, spatula veya mala ile uygulayın. Yüzey kuruduktan sonra istenirse zımparalanabilir. Gerektiğinde iki kat uygulama yapınız ve katlar arasında en az 24 saat bekleyiniz

SARFİYAT/ TÜKETİM

Kullanım alanını çok geniş olduğundan sarfiyat değişiklik gösterir, kullanımı derinlik genişlik, uzunluğa göre değişkendir, değişiklik gösterir. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Kullanılacak alana Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 2- 4 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

20 ºC' de uygulama 2 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile +35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.

SAKLAMA /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

AMBALAJ ŞEKLİ   

Plastik sıkma tüp ; 330 gr   Koli içi adet:33

RENK   Beyaz

 

 İsobond Tamir Macunu


Tekzen

Koçtaş

n11

gittigidiyor

trendyol

epttavm