Yeni Çatı İzolasyonu

Yeni Çatı İzolasyonlarında yeni nesil üretim teknolojilerine sahip İsoroof 'la etkili ve kesin çözüm sunuyoruz


Binaların üst kapağını oluşturan, Binaları yağmurdan ve çeşitli tabiat etkilerinden (Rüzgâr, Soğuk, Sıcak) Koruyan çatılar, taşıyıcı bölüm ve çatı kaplaması olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Çatıların taşıyıcı bölümleri ahşap, çelik, çelik beton olarak sınıflanır. Çatının taşıyıcı bölümünün yük hesaplarında çatının eğimi, çatı yüzeyinin cinsi ve ağırlığı rüzgâr ve kar yükü gibi etkiler dikkate alınmalıdır.

Bulunduğunuz çatı altında, çok uzun yıllar problemsiz yaşamak istiyorsanız, çatının hem taşıyıcı bölümlerinin inşasında çatı hesaplarının iyi yapılması malzemesinin kaliteli ve doğru seçilmesi hem de çatı örtüsünün kaliteli ve doğru seçilip, su ve ısı izolasyonu vazifesi görecek bütün işçilik detaylarının yerine getirilerek inşa edilmesi gerekir.

Bu konuda deneyimli ekibimizle Dört omuz oturtma çatı, Çok kenarlı oturtma çatı, Yan eğimli çatı, Beşik çatı ve diğer çatı modellerinin inşa teknik hesaplarının yapılması ve çatının inşa edilmesi, çatı bakımı ve aktarma çalışmalarının yapılması, çatı arası ısı izolasyonu, mertek arası ısı izolasyonu ve çatı döşeme tahtası üstü ısı izolasyonu çalışmalarının yapılması, PVC dere, çinko dere ve bakır dere ile su tahliye çalışmalarının yapılması konusunda hizmetinizdeyiz.

Yurt dışı menşeili olan ürünümüz ISOROOF çatı malzemesi ile çatılarda kesin çözüm sunmaktayız ISOROOF ürünümüzün uygulaması hızlı ve binanıza hiçbir yük getirmeyen bir malzemedir. % 100 su izolasyonu ısı yalıtımı  % 20 ses izolasyonu yanı sıra binanıza metre kareye 4 kg bir yük vermektedir. Beton çatılarda – teras çatılarda –kuşgözü çatılarda –osb üzerine direk beton üzerine uygulanabilen bir malzemedir.